Apartamenty Centrum

  • 55 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Apartamenty Centrum Βαρσοβία με 2 υπνοδωμάτια προσφέρει εύκολη πρόσβαση στα αξιοθέατα της πόλης, όπως την Οδό Nowy Swiat που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Το διαμέρισμα 55 τ.μ. Φιλοξενεί έως 4 άτομα, διαθέτει εσωτερική αυλή και απέχει μόλις 1 χλμ. από το Πάρκο της Σαξονίας.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών. Το Apartamenty Centrum παρέχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Το διαμέρισμα παρέχει μικρή κουζίνα, τραπεζαρία σε περίπτωση που οι επισκέπτες θέλουν να μαγειρέψουν.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία 9 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Frédéric Chopin. Ο Καθεδρικός Ναός της Βαρσοβίας απέχει περίπου 1,1 χλμ. από το Apartamenty Centrum και 5 χιλιόμετρα από το αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Βασιλικό Κάστρο της Βαρσοβίας που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Η στάση λεωφορείων Hoza 01 απέχει περίπου 900 μέτρα από το κατάλυμα, ενώ ο σταθμός του μετρό Τσέντρουμ είναι σε απόσταση 700 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartamenty Centrum Βαρσοβία
Nowy Swiat 29 By Homeprime
Τιμή μόνο για κινητά

Nowy Swiat 29 By Homeprime

8.1
Πολύ καλό 201 σχόλια
16 μ από το κατάλυμα
USD 178 USD 160
ανά νύχτα
Nowy Swiat 43 By Solarento
Τιμή μόνο για κινητά

Nowy Swiat 43 By Solarento

8.2
Πολύ καλό 18 σχόλια
186 μ από το κατάλυμα
USD 145 USD 131
ανά νύχτα
Blue Velvet Studio City Center Szpitalna
Τιμή μόνο για κινητά

Blue Velvet Studio City Center Szpitalna

8.7
Έξοχο 3 σχόλια
271 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Powiśle Railway Station
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Νυχτερινό κλαμπ

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Αίθριο
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Μηχάνημα ΑΤΜ
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 10:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Apartamenty Centrum;
      Το Apartamenty Centrum βρίσκεται κοντά σε Εθνικό Μουσείο της Βαρσοβίας.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Apartamenty Centrum;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartamenty Centrum περιλαμβάνουν Επιστημονικό Κέντρο Κοπέρνικος, Πλατεία Αγοράς Παληάς Πόλης καθώς και Πάρκο Λαζένκι.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Apartamenty Centrum;
      Η διαμονή στο το Apartamenty Centrum κοστίζει 87€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Restauracja Zapiecek και Erywan Restaurant και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 55 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Powiśle Railway Station
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartamenty Centrum Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο